| BingGBang a întrebat:

deci stie careva cum se numeste melodia lu` rihanna[cred] am auzit`o acum la acces direct, si canta ceva gen la refen `la la la la love me` si prin melodie mai zice si " you can see"laughing) o canta asa lent si pronunta bine cuvintelestraight face adica pana mea nu stiu cum sa explicstraight face da mi`o ramas in cap si o caut de juma de orastraight face funda! mersiwinking

Răspuns Câştigător
| AnnaaaIsHere a răspuns:

Cauta Honey - Don't let you love me.are la refren Don't let you lalalalalove, don't you lalalalalove me

2 răspunsuri:
| AnnaaaIsHere a răspuns:

Multumeeesc:* E melodia mea favorita, de aia stiu blushing

| BingGBang explică (pentru AnnaaaIsHere):

Si mie imi placedevil si m`am pus cu amicii sa o cautam laughing si am stat juma de orastraight face si nimiclaughing)