| giirkssss a întrebat:

Deci vreau sa stiu ce mesaj transmite melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=PdifyRx1XVI ce simbolizeaza focul si toate alea?

Răspuns Câştigător
| Kira_8211 a răspuns:

Este un fel de poveste clasica. Tipa il inseala pe tip, iar el si-a dat seama. Cu toate astea ea continua sa nege ca e o fata'usoara' si ii spune in continuare ca-l iubeste. Mesajul e ca chiar daca te inseala persoana de langa tine nu merita sa iti petreci timpul gandindute la ce a facut si sa continui sa traiesti fara ea...sau cel putin asa cred big grin

1 răspuns:
| música a răspuns:

Buna

Acesta melodie transmite faptul ca viata merge inainte. suferinta celui care canta adica Smiley.ce este inselat de o fata ce se vinde pentru niste bani.
Tot in melodie focul are rolul de a simboliza faptul ca amintirile sunt facute deja scrum(dupa cum vezi ca el da foc la o hartie )...si ca el va incerca sa mearga mai departe chiar si fara ea...

O seara placuta sa ai, pwpci:*