| Dyingfetus a întrebat:

Vreau sa stiu ce mesaj transimte melodia aceasta http://www.youtube.com/watch?v=d8ekz_CSBVg
ofer

1 răspuns:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Doi indragostiti care nu-si inteleg dorintele, care nu si le cunosc de la inceput si care nu reusesc dupa aceea. De aceea iubirea lor devine repede imposibila si tot atat de repede apare sentimentul de ura, acela care este doar la un pas de dragoste, sentiment care distruge si duce la dorinta acerba de razbunare. Da, frumoasa melodie, dar trist mesaj...