| Dayana12345 a întrebat:

Dimineata asta am auzit o piesa pe e. maramures si nu mai stiu cum se numeste. Am mai auzit-o si ieri pe Kiss...Era ceva de genu: My love is like yeah yeah Atat am retiut si cam asta zicea pe mai mul de jumatate din piesa. O canta o femeie cu o voce mai subtire. Fundaa pentru cine imi spune numele si cantareata

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine este ''Demi Lovato - My love is like a star''.

| Dayana12345 explică (pentru alexs99):

Nu ai citit comentariile anterioare? Nu e asta.

| danna88 a răspuns:

Demi Lovato - My love is like a star
http://www.youtube.com/watch?v=ncszykwxZm8 :)

| Dayana12345 explică (pentru danna88):

Nu e asta, o stiu si o urasc...am cautat pe internet si gasit asta dar nu e.

| danna88 a răspuns (pentru Dayana12345):

Sorry ca nu te-am putut ajuta happy