| Crisstphanhye a întrebat:

Buna din nou. Unde pot descarca muzica gen Pussycat Dolls Lady Gaga Byonce sau Inna? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Descarca limewere e gratuit, si poti descarca tot ce vrei de pe el. si dupa descarci si itunis e gratuit, si am si eu, crede-ma e foarte bun

3 răspunsuri:
| Meli a răspuns:

Buna! Www.vid2mp3.com
E foarte bun! Trebuie sa introduci linkul de la melodie, dupa aia bifeaza casuta High Quality si dupa aia descarci piesa.
Sau www.video2mp3.com

Functioneaza 100%!
Sper ca te-am ajutat! Bafta! :*

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai daca iti downloadezi youtube downloader poti sa le scoti direct de pe youtube ...copiezi doar linkul si gata

| sfdhg a răspuns:

De pe fisierul meu.ro
sau dc++