| Outspoken2 a întrebat:

Hei TPU care credeti ca este mai cool? Lady Gaga sau Inna? cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Mie imi place mai mult lady gaga. in ciuda outfit-urilor ei, are o voce superba si majoritatea melodiilor sunt frumoase. Inna nu imi place deoarece are toate melodiile asemanatoare si desi este draguta si are o voce buna, mie nu imi place

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu stiu ce e cool,probabil in mintea ta mai searbada, ele reprezinta definitia pentru cool.Dar cu siguranta stiu ce e epic, si anume Corey Taylor.Pace!

| FucktheSystem a răspuns:

O dau dracu de fundă că nici una nu-i cool, sau poate sunt cool dar talentate sigur nu-s.

| JusTSmiLe007 a răspuns:

Inna este cea mai tare din punctul meu de vederehappy
funda?**

| Laminin a răspuns:

Niciuna.

| odorash a răspuns:

Gaga, e mai extravagabta dar cintecele sunt pe masura
funda?

| Seby484 a răspuns:

Lady gaga in nici un caz.e satanista fata aia...nu stiu ce-i in capul ei.
inna totusi e cu capu pe umeri...si macar canta mult mai bine decat lady gaga(baba)

| Oana_4980 a răspuns:

Inna! Huuuuu Lady CaCa!

| Oana_4980 a răspuns:

Da, Lagy GaGa este satanista!