| marianirl1 a întrebat:

După prea bine știți cei care folosesc iphone au o aplicație, nu stiu exact Cum se cheamă, dar după ce asculți o melodie se salvează automat și se poate asculta după fac internet, cu tot cu video. Oare știe cineva daca este ceva aplicație asemănătoare și pentru Android. Caut de ceva timp și nu găsesc. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti incerca SoundCloud! Meriti "a doua sansa"

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti incerca SoundCloud iar in continuare iti vor fi sugerate mai multe aplicatii! Meriti "a doua sansa"