| jan33tt a întrebat:

ce aplicatie imi trebuie pentru video la iphone 2g? l am primit si cred ca unele sunt sterse.si am bagat niste video pe care nu stiu unde sa le caut si nu le gasesc. dar sa fie free. daca se poate. dau funda+vot

1 răspuns:
| KingMidas a răspuns:

Una e primitu si alta e ca l-ai gasit si zici ca l-ai primit!

De obicei orice telefon are "un program" specific ca sa deschida aplicatiile video.

Daca nai, dar sigur ai pentru. ca toate au, in fine... daca nai scrie pe google "Videos.apk " si dai la prima.