| Yaoi4Me a întrebat:

Salutari la toata lumea. Am nevoie si eu de un mic ajutor, daca se poate. Caut o aplicatie pentru iphone ce poti canta la pian/vioara orice melodie iti vrea inima. Tin minte ca pe android era o astfel de aplicatie dar nu mai stiu cum se chema, anyway acum am nevoie de una pentru iphone.

Funda

Răspuns Câştigător
| Vintileanu_Nutica_1980 a răspuns:

Cred ca se numea piano perfect canti la pian orga cutiuta muzicala tobe si multe altele

2 răspunsuri:
| Yaoi4Me explică:

IAno nu exista iar Piano Perfect e alt fel, adica am sa le caut pe amandoua si am sa le incerc, dupa dau funda. Ceva pentru vioara stie cineva?

| AndyMPop a răspuns:

încearcă iAno, cânţi la pian.