| diana a întrebat:

Buna!kiss
Era un episod in Jonas Brothers cand Nick viseaza o melodie, apoi in ziua urmatoare nu si-o mai aminteste, si face tot ce face a facut in ziua anterioara.Cand isi aduce aminte ce melodie a visat constata ca era un cantec de la cereale, se enerveaza, canta la pian si asa compune o noua melodie.Stie cineva cum se numea melodia?

Răspuns Câştigător
| andreea14 a răspuns:

Jb-I got nothing

27 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Care melodie? cantecul din cereale sau cel la piat compus apoi?

| diana explică:

Scuze ca nu am fost explicitahappy
Cantecul compus apoihappy

| Alee_9909 a răspuns:

I got nothing! E pe you tube

| andreea14 a răspuns:

Exact azi a fost si l-am vazut si eu... dar din pacate cat as vrea sa te ajut nu stiusado sa caut si revin cu melodia:*pupici

| andreea14 a răspuns:

Am gasit-o se numeste i got nothing please imi dai o fundita?:*pupici

| andreea14 a răspuns:

Jonas Brothers-I Got Nothing

| andreea14 a răspuns:

Jonas brothers-i go nothing se numeste:*sper ca ti-am fost de ajutor

| andreea14 a răspuns:

JB-i got nothing

| andreea14 a răspuns:

Jonas Brothers-i got nothing:*

| andreea14 a răspuns:

Draga mea melodia se numeste I Got Nothingwinkingcaut-o pe youtube te-am pupcit:*

| andreea14 a răspuns:

Jb-i got nothingwinkingasta este melodie sper ca te-am ajutat te-am pupacitkiss

| andreea14 a răspuns:

Pls imi dai o funda? asta e melodia:*

| andreea14 a răspuns:

Imi dai funda? angryangry pls te-am ajutatangry
cu melodia

| andreea14 a răspuns:

Te rog imi dai fundă? pls
paa-paa

| publicname a răspuns:

Penalo

| publicname a răspuns:

Penalelooor :*sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi zica si mie cum se numea episodul ca ii caut de 1 saptamana si nu ii gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste 'i got nothing'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt suparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Croanci ket

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numea:i the nice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma numesc Diana si imi pare rau dar nu stiu cum se numea acel cantec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gipsi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am enervat cred ca asa se numea melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna id meu de mess este chirita_mihail2008@yahoo.com e un episod in jonas brothers cu victima modei cand jo canta cantecul ala misto singur cand se aseaza pe canapea va rog repede un rasp
MULTUMESC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar imi parea cunoscuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la cereale se numea crancikat