| ȘtefiBăăi18 a întrebat:

este o melodie cantata de un barbat si are refrenul i o sau i eu dar se intelege i o si este in spaniola ( doar atata stiu din melodie) Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 8357k9b a răspuns:

Asta este ceea ce cauti?

Milk & Sugar feat. Maria Marquez - Canto Del Pilon

http://www.youtube.com/watch?v=Kr8LvNDmH3M

| ȘtefiBăăi18 explică (pentru 8357k9b):

Dap, mersii mult! :*

| 8357k9b a răspuns (pentru ȘtefiBăăi18):

Nu ai pentru ce! tongue

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-l9FX_H7DPo
Asta contine cuvantul ''eu''

| MrsSunshine a răspuns:

Multe indicii ne-ai mai dat...

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Sincer mi-e imi suna a Daddy Yankee sau Don Omar- Danza Kuduro happy acolo stiu ca spune ceva de "eu" sau "oi" si e si in spaniola happy

| ȘtefiBăăi18 explică:

Acolo unde este eu de fapt este eu in spaniola dar nu mi.a mers sa il pun in spaniola si imi cer scuze dar sunt chiar singurele indicii(sa zic asa)...dar altceva nu stiu ce sa zic. :-D