| DiBianca a întrebat:

Buna
Este o melodie care o mai da uneori la televizor, si as vrea sa o ascult dar nu stiu numele trupei / cantaretului si nici cum se numeste melodia.
Stiu ca canta: Every boy and every girl
Nu e Donovan si nici melodia: Every people in the world sau facuta pe vremea lui pazvante chiorul, il arata pe un tip cu par putin mai mare parca.
Dau funda in schimbul link-ului sau a numelui formatiei si a melodiei.
O noapte buna! happy

4 răspunsuri:
| DiBianca explică (pentru IndiferentXD):

In niciun caz. sad

| IndiferentXD a răspuns (pentru DiBianca):

Cred ca, cauti un ac intr'o caruta cu paie straight face
pare rau straight face ar mai fi The Chiffons - Every boy and avery girl, dar nu cred sunt femei!

| DiBianca explică (pentru IndiferentXD):

Nu, nu e nici aceasta.
Dupa cum am scris nu e prea veche, melodia aceasta a fost facuta in '70.
O zi placuta! happy