| Kiduutsa97 a întrebat:

eu sunt Irina... am o voce destul de super si as vrea sa ma lansez in muzica., dar problema e ca nu stiu cum. Am nevoie de o sansa.

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

>am o voce destul de super
Dovedește!

| Indestructible a răspuns:

Nu trebuie să ai voce, Irinuco. Dacă ai ţâţe mari şi cur bombat, ai mari şanse să ajungi pe piaţa muzicală. A, şi numele de şcenă contează. Încearcă Sexy Iryna sau ceva de genu'.

| PUNCT_7055 a răspuns:

Eu cred, ca ar trebui sa partici la ceva spectacole, serbari sau ceva de genu. daca zici ca ai voce buna.
Poate asa o sa te observe cineva. Sau eventul te poti inregistra si s-o pui pe (facebook-youtube ) multi cantareti au fost descoperiti asahee hee
Bafta