| Loredana_7500 a întrebat:

As vrea sa ma lansez in muzica si chiar nu stiu cum.Are cineva vreo idee?

3 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Pune-ti vocea pe dubstepwinking

| LenaELena a răspuns:

1.Esti sigura de voce ta?
Daca da atunci sti cum e in meseria asta 1%talent si 99%munca deci apucate de vocalize, exerciti vocale, invata bine o melodie inregistreazate tu pune pe youtube sau ai putea sa scoti din buzunar cam 1500 de euro mergi la o casa de discuri si ei se vor ocupa de tot(acum poate fi mai mult de 1500 de euro)Daca te ajuta uite aici un nr te telefon 0744-595 786
de la STUDIO RECORDING SOFT SYSTEM IMPORT-EXPORT S.R.L.
.Succes sper sa auzim de tine

| Mirela_Mimi_1997 a răspuns:

Pai o idee as putea sa iti dau apucate de munca si fa vocalize si inscriete la romani au talent. Mult Noroc si Suces sa ai.