| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Buna Fani Kpop! Acum nu am o intrebare pentru voi, dar am o mare rugaminte! Nu ati vrea ca in Romania sa fie aduse albume Kpop? Intrati aici http://www.petitieonline.ro/petitie/albume_kpop_la_emag- p12180143.html semnati petitia si distribuiti si prietenilor pentru a strange cat mai multe semnaturi. Apropo magazinul in care vor fii aduse albumele este eMAG. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SooRa a răspuns:

Am semnat in ziua in care a aparut. Ai avut o idee buna ca ai pus linkul aici, pot sa vada mai multi.
Speram ca eMAG sa tina cu noi!~ happy