| TeddyRw a întrebat:

Buna fani Kpop! ^^ Caut prieteni care sa asculte kpop si care sa fie din acelasi oras cu mine... Deci cine e din Zalău? ^^ :3

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

E trist că nu poți socializa decât cu oamenii care ascultă aceeași muzică ca și tine. Și că ăsta este un prim criteriu după care îți alegi prietenii.

| TeddyRw explică (pentru Wøodenpints):

Pai pot socializa si cu alti oameni, nu numai cei care asculta aceeasi muzica ca mine... Fiecare poate asculta ce vrea... de exemplu, daca asculti screamo nu inseamna ca esti emo sau satanist.si nu imi aleg prietenii dupa muzica pe care o asculta, mi-i aleg pentru ceea ce sunt ei si cum se comporta. Eu doar voiam sa imi fac si prieteni care sa asculte muzica kpop. nu trebuie sa fii rautacios / rautacioasa. :]