| ShyOrchid a întrebat:

Buna!

https://youtu.be/4fS7MXm4Vak

Stie cineva melodia de pe fundal?

Mersi!

Răspuns Câştigător
| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Melodia care cauti se numeste "The Phantoms-Watch Me" (e mișto melodia?)

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru BigSmokeJunior):

A dat un shazam, ceva si gata.ti'a gasit raspunsul. DAR nici macar n-a ascultat melodia!

| BigSmokeJunior a răspuns (pentru Stavi_Alex_1987):

Am ascultat melodia si semnul de intrebare l-am pus din greseala

| BigSmokeJunior a răspuns (pentru Stavi_Alex_1987):

Da ma, shazam am dat. Nu inteleg care e problema ta omule. Eu macar am incercat sa ajut, spre deosebire de tine. Data viitoare, vino tu si da raspuns primul, fara sa dai shazam.