| Diddy300 a întrebat:

Buna happy imi doresc mult sa invat sa cant la pian sa iau lectii sau sa imi cumpar unul imi puteti spune cat costa un pian? a da si inca ceva mama mea nu stie ca mie imi place sa cant nu stie despre pasiunea mea despre muzica si nu stiu cum sa ii spun ce ar trebui sa fac? Funda mersiii mult

1 răspuns:
| Tedddyy a răspuns:

Ar trebui sa ii spui sa ii arati. Daca iti place continua cu aceasta. Cam cat ar costa... depinde si de pian dar eu iţi zic in jur de 500 si 3500 de euro, totul depinde de cati bani ai in buzunar si ce preferinte, pretentii deosebite poti sa ai.