| Didi15Chocolate a întrebat:

Imi plac melodiile turcesti si ritmul lor. Puteti sa imi dati exemple de melodii.Am auzit o data o melodie in serialul Iffet si mi-a placut foarte mult. Daca stiti melodii frumoase in turca si noi va rog sa imi spuneti.Cine da cele mai frumoase melodii primeste fundita.Si daca stiti imi spuneti cum se numeste melodia din serialul Iffet(momentul cand Iffet a aflat ca Cemil se casatoreste cu Betul-cand vroia sa se arunce). Mersi!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| șnițăl28 a răspuns:

Nu stiu melodia din seralul ''Iffet'', inasa si mie imi plac melodiile turcesti si ti-asi recomanda sadin afara de celebrul Tarkan) Gökhan Tepe, Toygar Işıklı. Meritawinking happy Sper ca te-am ajutat... Fundita?