| kidDiana a întrebat:

Buna,imi place foarte mult o melodie difuzata la profm,dar nu stiu cum se numeste,versurile sunt in engleza si este lenta, este difuzata de curand, deci este noua. Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| kidDiana explică (pentru Anonimattotall):

Da este ce-a de la inceput dar cum se numeste? Daca imi spui si cum se numeste primesti funda! happy

| kidDiana explică (pentru Anonimattotall):

Scuze am gasit! Fundita!

6 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Cum este? macar putin sa spui din melodie asa aproximativ ca sa ne dam seama

| kidDiana explică:

Am gasit cum se cheama, multumesc oricum dar ca sa ofer totusi o fundita o sa intreb de alta melodie big grin este o melodie country...stiti cumva? happy

| username97 a răspuns:

Sunt atât de multe melodii lente în engleză şi e aproape imposibil să ghicim melodia la care te referi. Dacă ai memorat 2-3 versuri ar fi mult mai uşor.

| Anonimattotall a răspuns:

Get Lucky ft Pharrell Williams Daft Punk
www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1
a3I

Get Free Major Lazer
www.youtube.com/watch?v=ytIfSuy_mOA

sau eventual mai caut-o aici
http://www.profm.ro/melodii/pagina/3