| 94myself a întrebat:

imi poate spune cineva niste nume de rapperi romani si talentati? Prin talentati ma refer la faptul ca piesele lor sa contina un mesaj si nu doar femei, cluburi, bani...

Răspuns Câştigător
| lalalalalalalaa a răspuns:

Adrian tutu
nane... unele melodii ca poveste de seara sau mi-e dorbig grin

3 răspunsuri:
| Manne a răspuns:

Pai unele melodii ale lui Puya chiar transmit niste mesaje...Aaa si mai e si Adrian Tutu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat funda pentru Tuturica si Nane? Asta e, nu conteaza.
Cedry2k,Aforic,Nimeni Altul - i-ai doar pe astia 3.
A, si pentru rap nu-ti trebuie talent, iti trebuie vocabular dezvoltat mai simplu creierwinking.

| Astrid47 a răspuns:

Doc,Deliric,Vlad Dobrescu. Ei transmit niste mesaje...