| AlexSanchez1995 a întrebat:

De ce rapperi americani sunt plin de bani si cei romani nu au acelasi succes?

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Gandeste-te ce inseamna industria muzicala in USA, si ce inseamna aceasta in Romania! Sunt diferente enorme.Acolo orice melodie scoasa de un rapper cunoscut are vanzari mai mari decat vor avea cele mai bune albume din Romania,pentru ca e mai mare publicitatea,comercializarea, si bineinteles, ca mai e si...America,chestie ce consuma orice in prostie,mai ales muzica! Da' tu nu-ti fa griji ca gasesti mai multi rapperi buni in Romania decat in USA,multi din cei de acolo au inceput sa scoata doar aiureli,numai vreo doua melodii bune pe ici, pe colo, nu mai e ca pe vremea Death Row Records...

| ionut3008 a răspuns:

Din cauza tarii in America este mult mai respectat repul decat iun Romania si in America este plina de bani cu ca si Romania funda?