| Gabitutzza a întrebat:

Buna imi puteti spune care sunt scopurile pe lady popular de la nivelul 11 la 20?

1 răspuns:
| alexa3000 a răspuns:

Nivel 11
-Operatie la sani 11.000$
-Salveaza 30 de tinute in garderoba (aici trebuie sa aiba nume nu trebuie neaparat sa fie diferite cand salvezi sa dai un nume)
-Inscrie 25.000 puncte

Nivel 12
-Desparte-te de iubit si cauta altul (te desparti si te impaci)
-Inscrie 110 iq
-Cumpara un birou(adica orice masa)
-Cumpara costumul kassandrei Imagine
arata poza in joc si mai poti gasi tinuta si apasand butonul ajutor la costume(butonu e langa iesire)PRET COSTUM $ 12 093

Nivel 13
-Termina cursul de asistenta
-Ai nevoie de 12 000 $ in cont
-Castiga 200 provocari "Duelul modei " sau "Luptele Doamnei"
-Acumuleaza 45 000 de puncte
-200 de articole de imbracaminte

Nivel 14
-Inchiriaza apartament nou.(cel cu chiria de 600$)
-IQ 140
-Cumpara toate piesle pentru costumul Seherezadei PRET COSTUM 6 092 $ Imagine

Nivel 15
-Cumpara lenjeria neagra cu dungi rosii PRET TOTAL 498 $ Imagine
-Joaca "Conecteaza punctele"
-Viziteaza terapeutul
-75 000 de puncte

Nivel 16
-500 dueluri castigate
-300 articole de imbracaminte
-Costumul de hip-hop PRET COSTUM $ 5 824 Imagine
-Desparte-te de iubit si sa gaseste altul
-Schimba bronzul de 30 de ori
schimbat iulie 2012
Schimbă-ți bronzul 10 de ori.

Nivel 17
-Termina cursul de jurnalist
-Voteaza cel putin 20 de jucatoare
-Inscrie 120.000 puncte
-Bronzul scena 6 si parul blond, cret, a 5-a culoare incepand de la cea maro. Imagine

Nivel 18
-Danseaza de 5 ori in discoteca
-Cumpara costumul fantasy PRET COSTUM $ 12 996 Imagine
-500 de haine in garderoba(nu conteaza felul pretul)

Nivel 19
-180.000 de puncte
-180 IQ
-Desparte-te de prietenul curent si vezi daca e altcineva prin jur

Nivel 20
-Sperie-ti putin iubitul(mergi la salonul de frumusete si elimina machiajul, apoi mergi la coafor si pune-ti parul din foto orice culoare nu conteaza) Imagine
-Inchiriaza o casa noua( Tip: Casă mică în centru, Chirie: 800 dolari pe zi )
-Joaca turnurile hanoi LA NIVEL MEDIU
-Termina cursul de arhitect lung lung de 20 de zile