| Flöricicä a întrebat:

Imi puteti spune si mie de unde pot downloada melodia Lady GaGa-Born this way? Si daca stiti siteuri de unde sa downloadez melodii cu vodeoclip.happy

Răspuns Câştigător
| ella113 a răspuns:

Www.youtube.com de pe youtub poti si downloda

2 răspunsuri:
| stelyos a răspuns:

Lady GaGa-Born this way link download http://www.wshare.ro/fisier.php?id=4334 iar pentru mai multa muzica intra pe www.stelyos.org

| AlyBubulina a răspuns:

Da exact...de pe youtube. Dar ai nevoie de un program. Videoget. Dai un search pe google si il gasesti. E 100% gratiswinking.