| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste melodii frumoase, nu neaparat noi dar manele. Nu sunt pentru mine, sunt pentru verisoara mea dar ea nu are cont pe TPU si m-a rugat sa pun eu aceasta intrebare pentru ca a ramas in pana de idei. Dar manelele sa aiba in tema subiect de inselat sau despartire. Cele mai multe si frumoase primesc funda. Si pentru mine daca aveti muzica usoara, romaneasca tot pe tema de inselat, sau despartire. Multumesclove struck

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hmm,ai fata de pitipoanca.Deci,nu.Primesti doar multa carne in gura! Si nu mai pune faza cu o x,y,z de-a mea, ca nu tine, e fumata deja. Dumnezău sa te binecuvanteze!

| Sconcsiş a răspuns:

Cum care e problema? Sunt manele. Cea mai de căcat muzică. De fapt, nu e muzică. Sunt ţigani care zbiară.

| Nymphetamine a răspuns:

Numai mintii tu! Recunoaste ca-i pentru tine...

| MyRuXzZzA a răspuns:

In primul rand, nu trebuie sa comentati daca nu va convine. Nu sunt pentru mine si nu ma intereseaza parerea voastra. Si daca ar fi pentru mine care este problema? Numai tot comentati.

| MyRuXzZzA a răspuns:

Nici mie nu imi place, dar repet...Nu e pentru mine intrebarea.