| anonim_4396 a întrebat:

Buna, imi puteti sugera niste melodii, care sa nu fie vals, pentru dansul serii(la majorat, baiatul cu mama)?

10 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

WTF?! Iti faci majoratul cu maica-ta?!?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Holiday):

Decât să fie ultimul drogat și să-i danseze alea rupte de viață din fund, crede-mă, mai bine să-l facă așa. Nu toți vor să fie bețivi și să arate ce șmecheri sunt la majoratul lor. Omul are respect pentru familie, părinți.

| Holiday a răspuns (pentru Alexuţ02):

Ce are sula cu prefectura?! Si da, la majorat ar trebui sa fii "smecher". Dar asta nu inseamna ca trebuie sa te droghezi sau sa te faci muci de bautura, poti petrece cu prietenii, colegii, rudele de varsta ta, sa mergeti undeva in oras, la munte, sau chiar acasa la tine, dar in puii mei, nu sa dansezi cu mama ta...

"Cum sarbatoresti implinirea varstei de 18 ani?
Dansez cu mama!"

Pe bune?!

| EcceHomo a răspuns (pentru Holiday):

Eu am fost "şmecheră", mi-am pus-o cu striper-ul.laughing

| Holiday a răspuns (pentru EcceHomo):

Atunci sugereaza-i s-o puna si el cu stripper-ul!laughing

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Holiday):

Nu. ai înțeles greșit ce voiam să zic. E ok ce face na, e dorința lui, mă refeream că la majorat nu trebuie să fii ultimul destrăbălat. acum asta e, fiecare îl face unde vrea. laughing și dansează cu cine vrea

| AleixD a răspuns (pentru Holiday):

Majoratul poate fi iesire in club cu prietenii si beti pana va faceti muci, cam asa se intampla
Majoratul poate fi tinut la un restaurant, cu familia si prietenii unde se danseaza, lumea se simte bine si culmea, nu se face nimeni muci. Fiecare isi alege ce vrea sa faca. Judecati mai putin si daca tot vreti sa faceti ceva util, oferiti sfaturi, nu judecati, parerea meawinking

| Holiday a răspuns (pentru AleixD):

Poti sa-l faci si la biserica din partea mea. Doar ca e ciudat ca petrecerea principala sa fie cu pariciparea parintilor. Aaa, ca in perioada aia iei o masa cu ai tai, iti primesti cadourile, bei un vin cu taica-tu, etc, da, dar sa faci petrecerea de ziua ta la varsta asta cu parintii...grr...

| Alexuţ02 a răspuns:

Încearcă orientale, prind destul, "Arabic music", "Slow party music", găseşti pe Youtube, depinde şi de genul care-ţi place.

| NuSpargConturi84 a răspuns:

The Godfather Song