| anonim_4396 a întrebat:

În legătură cu site-ul Bestial: Pot comanda un produs care nu este pe stoc? Adică pot să cer să aducă din nou acel produs pe site?

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu poti. Trebuie sa astepti pina produsul intra pe stoc.
Poti insa sa ii apelezi la telefon sau prin email si sa spui ce iti doresti. Vei afla ce sanse sint sa apara pe site produsul ( sint foarte amabili ).
http://www.bestial.ro/p-id-1004-contact.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost in acel magazin, e undeva la un subsol very scary. Haha, dap, au tot felul de chestii, pierc-uri, haine, medalioane, pandantive gothice. Da-le un telefon si intreaba daca iti pot face comanda la produsul "X", le spui codul sau daca ai un accent cat de cat ok la engleza, le spui numele produsului.