| razvybossu95 a întrebat:

Buna,in primul rand La Multi Ani!, si in al doilea rand sa pun si intrebarea:
Deci vreau sa va intreb la ce este mai greu de cantat la acordeon sau saxofon deoarece am si un si alta, la saxafon deja fac 2 melodii, iar la acordeon acum am invatat notele si nu stiu imi plac amandoua dar la care este mai greu de invatat si la care se fac bani mai multi? mentionez ca, cant muzica populara si de petrecere pentru nunti.
Cel mai bun raspuns funda.

4 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Si eu cand la saxofon.
Eu zic ca e mai usor la saxofon si se castiga foarte foarte bine big grin.
Lasa acordeonul si apucate de saxofonwinking

| Dyana100 a răspuns:

La acordeon ar fi mai usor si ai face si bani mai multi.

| razvybossu95 explică:

Mai astept raspunsuri si detalii

| Ionutz_Marian_1994 a răspuns:

Depinde care iti place mai mult si care inveti mai repede, dar dupa mine la acordeon e mai greu.