| alinush_3461 a întrebat:

Unde in Timisoara pot gasi pe cineva care preda lectii de saxofon? In special muzica populara... Daca stiti profesori ceva. Si la ce preturi? Mentionez ca nu am tinut niciodata un saxofon in mana...Dar imi doresc foarte mult sa cant chiar daca este greu

1 răspuns:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Petrica Nicoara Sarbu te poate invata... Nu stiu care este pretul dar el este din Timisoara si te poate invata. Te invata el chiar daca nu ai strop de experienta. Stima happy