| dhgrufgyrjk a întrebat:

La disney chanel este o reclama cu muzica din aia care canta atunci cand suni cuiva, crad ca stiti voi la ce ma refer, si era odata un cantec mai amuzant, poate imi dati voi niste linkuri cu alte cantece din alea si eu dau funda celui care imi da linkul cu cantecul ala.

3 răspunsuri:
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

HEY! te eferi la mobillogo? mie imi place aia cu iepurasul care canta
`suna suna telefonul...`asta este...trimite IEPURAS la 1335

| Doloresidk a răspuns:

Cred ca te referi la sonieriile de la mobillogo :
http://www.mobillogo.ro/home/comanda/203382

Fundita? :D

| MiRuNiKaa a răspuns:

Este cumva cantecul ala cu pisicuta care canta pe o banca? in picioare?