| anonim_4396 a întrebat:

Deci am pus-o la muzica!
Avem ora vinerea care vine si ne-a dat sa invatam un cantecel,eu nu stiu sa cand,nu am voce si nici ureche muzicala.
Vreau sa-mi dati niste cantece ceva,nu prea copilaresti cum sunt alea din cartea de muzica,poate fi orice, in afara de manele si imnu romaniei.
Daca imi dati o melodie de pe youtube, dati-mi si un site de unde sa iau versurile.
Dau funda la cel care imi da un cantec cat de cat sa-l pot canta.

5 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

Baiete nu ai ce face daca nu ai ureche muzicala degeaba te chinui incearcca sa spui poezii sunt si ele apreciate daca stii sale intonezi perfect