| anonim_4396 a întrebat:

La filmul un polisit jumate. La inceputul filmului, as vrea sa stiu piesa aia si cine o canta? Dau funda sau... poate nu

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, coloana sonoră a filmului un politist si jumătate este cîntată de formatia Soul Dubstep, iar melodia se numeste Poppin Off Watch the Duck. Sănătate multă.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mutumesc. Ai funda, asa...sa te simti bine laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult, aia era nu? Melodia.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Din pacate, nu-i aia care o caut. Aia era gen rap, disperat laughing

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care film un politist jumate? Nu este filmul politist cu eplozie intirzîiată? Leslie nielsen si priscila presley? dă ne detalii

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ride along. Cu Ice cube. http://www.topvideohd.com/......nline.html Sper ca ajung astea :))

| munteanmaria a răspuns:

Nu stiu cine o canta laughing

| anonim_4396 explică (pentru munteanmaria):

Dar sti cum se numeste piesa. Este? big grin

| munteanmaria a răspuns:

Stiam dar nu mai imi aduc aminte sad

| anonim_4396 explică (pentru munteanmaria):

Aha. Mersi oricum.winking