| lorikik a întrebat:

am vazut filmul indian dragoste cu scantei si la un moment dat canta o fata o melodie la inceputul filmului ceva de genul cand o sa te vad o data etc.cine o canta si cum se numeste melodia dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Buna! melodia se numeste GHAR AJA PARDESI(cea de la inceput de tot), dar daca te referi la melodia pe care o canta eroina(kajol)atunci se numeste mere khwabon mein jo aaye. sper ca ti-am fost de ajutor! filmul se numeste DILWALE DULHANIA LE JAYENGE(IN CAZ CA VREI SA DOWNLOADEZI ALBUMUL). BAFTA>

| lorikik explică (pentru dya_7401):

Mrs dar cine o canta?

1 răspuns: