| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toata lumea! Mi-e mi se pare ca am voce deoarece pot sa urc sunetele foarte bine si implicit sa cant dar ei bine numai in engleza caci suna diferit si mult mai melodios si as vrea sa ma perfectionez la un profesoara\or de canto sau cam asa ceva sa vedem daca am dreptate si am realizat ca pot s-o imit pe miley cyrus destul de bine si chiar imi place sa cant pe melodiile ei! Voi cunoasteti vreun prof. din acesta( sunt din Turnu Severin) si am 13 ani... mersi si oricare sugestie e binevenita.happy

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Fluturas, incearca la Liceul de arta "I.ST.PAULIAN", Str. Crisan nr. 21, acolo o poti aborda pe d-na profesoara Carmen Tocaciu (director adjunct), eminenta absolventa de Conservator si descoperitoare de talente.
http://www.adevarul.ro/......81460.html