| Teo_Andrei_1975 a întrebat:

Am si eu o curiozitate. De curand am obtinut toate atestatele pentru limba engleza etc etc si am realizat ca sunt extrem de inutile deoarece vad ca nu ma ajuta cu nimic, momentan. Si as dori sa imi incerc norocul in youtube, in limba engleza. Exista vreo diferenta? Adica trebuie sa selectez ceva diferit cand imi fac acel cont de google pentru a avea vizualizari in mod expres din strainatate?
Orice sugestie e binevenita.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa blochezi anumite videoclipuri in asa fel incat cei din anumite tari (Romania, in cazul tau) sa nu poata sa le vada. Dar trebuie sa ai un account de parteneriat cu Youtube-ul ca sa faci treaba asta.
https://productforums.google.com/forum/#! msg/Youtube/QY-3eI0RbIU/3f5s6IPx2LQJ