| MeMyselfandMusic a întrebat:

lectiile de canto se pot face de oricine? Adica as vrea sa fac niste cursuri dar nu am cine stie ce voce dar nu sunt nici foarte afoana? Deci as putea face sau pot sa imi i.au gandul de la asta?

Răspuns Câştigător
| daryaalesia a răspuns:

Buna! Eu zic ca da. Eu sunt la fel ca tine. Cunosc un baiat care nu-i nici afon si nici nu are cine stie ce voce si ia lectii de canto. Important e sa incerci apoi iti va spune profesorul daca sa continui sau sa iti ei gandul de la asta happy Sper ca te-am ajutat happy Sa stii ca cea mai importanta parere e cea a parintilor!
Ps: Bafta la cursurile de canto happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,daca platesti bine.

| MeMyselfandMusic explică:

Si nu stiti cam cat ar costa?