| anonim_4396 a întrebat:

Hei, o prietena vrea sa mearga la cursuri de canto dar nu are voce deloc
poate sa mearga daca nu are voce?
pentru ca eu i am zis ca nu poate dar ea a zis ca poate merge la cursuri chiar daca nu are voce

Răspuns Câştigător
| NoImage11 a răspuns:

Da, depinde. Poate vrea sa mearga la cursuri pentru a invata unele chestii pe care nu le poate invata singura. Nu trebuie sa ai voce pentru a merge la anumite cursuri.
Ele sunt pentru a ii invata pe oameni sa faca lucruri pe care ei nu pot sa le faca fara ajutor.