| unul1 a întrebat:

M-ar interesa niste casti la care sa se auda bass-ul tare si de asemenea si sonorul care sa coste pana in 120 de lei. Aveti ceva sugestii de ceva casti care le-ati folosit voi si merg bine?

1 răspuns:
| T4zu a răspuns:

Salut, de obicei aceste casti au burete si sunt de dimensiunea urechi, cel mai bine este sa mergi cu un telefon intr-un loc unde se vand astfel de chesti, iar apoi sa probezi fiecare casca desfacuta in parte, pentru a te convinge si tu. Ex altex, flanco, domo, auchan etc.