| Chocolateeee a întrebat:

Ma intreb mereu de ce parintii nu au incredere in proprii sai copii? Eu fac canto de anul acesta si as vrea sa ma inscriu la vocea romaniei sau x factor.Dar parintii mei nici nu vor sa auda ca ma apuc de muzica, cu toate ca am o voce foarte buna am reusit sa cant unele melodii a Larei Fabian, Christinei Aguilera si multe altele.Nu stiu ce sa fac, sunt confuza.Credeti ca ar trebui sa particip sau sa ma las de muzica definitiv?

Răspuns Câştigător
| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu sunt un om cu un suflet bun, într-o zi îmi voi pierde contul pentru sfaturile pe care le dau.
ORICE AR SPUNE TÂMPIȚII DIN JURUL TĂU(în acest caz, MARI TÂMPIȚI, care probabil VOR SĂ TE PROTEJEZE) calcă peste ei și ridică-te până îți atingi visul!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi cum vine treaba, te trimit la canto dar nu au incredere in calitatile tale vocale?

evenso
| evenso a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu o profesoara de canto, sa iti poate aprecia vocea ta, iar daca parerea ei va fi una pozitiva atunci si parintii tai prosibil se vor gandi mai serios la dorinta ta.

| Wøodenpints a răspuns:

Probabil nu vor să te lase să te faci de râs în public.

| Disharmony a răspuns:

>> ''cu toate ca am o voce foarte buna''
Prove it!

| Denissa02 a răspuns:

Pai ar trebui sa nu te lasi de muzica mai ales daca iti place si sa incerci sa le arati parintilor tai cat de mult iti place si cet de fericit esti atunci cand canti... Daca ei vor vedea cat de mult iti place poate sa vor mai gandi.winking