| andreiandronic a întrebat:

Buna ma numesc Andrei si vreau sa va antreb ceva legat de muzica. adica sa va pon o intrebare leagata de asta va dau un site cu un video si an acel video de pe youtube vor canta niste melodii daca recunoasteti vreo melodea va rog urgent sa-mi spuneti va implor! siteul este : http://www.youtube.com/watch?v=lIO18SUECHQ

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

"vreau sa va antreb ceva legat de muzica. adica sa va pon o intrebare leagata de asta"
Frumoasă exprimare. Dacă te oboseai să dai click pe descrierea videoclipului, ai fi văzut cum se numesc melodiile.

| andreiandronic explică (pentru Laura):

Ma da eu nu am cont pe youtube si nu stiu dar te rog imi plac mult melodiile alea te rog imi zici cum se numesc te rog frumos