| pufyy a întrebat:

Ma puteti ajuta?
Azi la pro fm am auzit o melodie si nu stiu cum se numea..ma puteti ajuta? Melodia este in romana, este de dragoste (mai de dragaba de despartire), cantata de o fata, ritmata, iar la refren (cred) zicea "singura pe drum" si nu e melodia Spin -Nimeni pe drum.
Pare a fi noua. Ce melodie e?

Răspuns Câştigător
| Ceawdear a răspuns:

Poate CORINA-A TA?

| pufyy explică (pentru Ceawdear):

Nu :(..insa am gasit'o :D
Miss Mary-Luna
http://www.youtube.com/watch?v=W-6uO0xpjZs
Multumesc! oricum meriti o fundita pentru ca ai incercat :).
:*

| Ceawdear a răspuns (pentru pufyy):

Multumesc frumos prima mea fundita pe acest site:*

| pufyy explică (pentru Ceawdear):

Cu mare drag big hug!

7 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Daca imi dai niste versuri e posibil sa o stiu...

| Ceawdear a răspuns:

Hmm... spune-mi mai exact data in care ai auzito ieri azi alaltaieri?

| Ceawdear a răspuns:

Pai depinde era house, rap, dance? spune-mi ce gen

| Lapadat_Sebastijan_1992 a răspuns:

Am auzit azi o melodie la 12:57 numa nu stiu cum o cheama big grin