| Bibuşca a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu ceva va rog mult! Eu am gasit o melodie frumoasa cu Miley Cyrus dar nu stiu cum se numeste aceea melodie[melodia este acesta]:http://www.youtube.com/watch?v=Rf7bMCx65Cs please daca stiti acea melodie cum se numeste ajutati-ma si pe mine dau funda pentru un raspuns mai bun si la celelate dau voturi[folositor]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Liberty Walk. Eu am dat primul rasp. deci nu am copiatiLhappy. Am nevoie de funda. :*

2 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Fundita? Apropo ador melodia asta!