| DayannaMaria a întrebat:

ma puteti ajuta sa gasesc o piesa... Grasu xxl o canta, e ceva mai veche. dar imi aduc aminte doar un vers era ceva de genu. dragos du-te la scoala big grin... dau funda

1 răspuns:
| Mymiii a răspuns:

Intra pe youtube si scrie versul pe care il stii si numele interpretului, s-ar putea sa o gasesti astfel. Daca nu, cauta informatii despre Grasu xxl si despre toate melodiile lui, s-ar putea sa o recunosti dupa titlu. Sper ca te-am ajutat! Funda?