| rubennechifor a întrebat:

Salut! Ma puteți ajuta și pe mine sa găsesc o muzica căruia nu ii știu numele dar o caut de mult și nu o găsesc? In acea muzica cânta o fata și un băiat din câte îmi aduc aminte și cânta ceva de genul :no tu ler… atât îmi aduc aminte! Muzica e mai veche de 5 ani chiar și mai mult.
Mulțumesc

7 răspunsuri:
| rubennechifor explică (pentru anonim_4396):

Nu e asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru rubennechifor):

Buna.
Nu ne poti da mai multe detalii?
De exemplu unde ai auzit melodia?
La radio? Sau la tv? Pe net? Daca ai auzit melodia la tv sau pe net se poate sa fi vazut si videoclipul si sa ti aduci aminte ceva care sa ne conduca la gasirea melodiei?
Altfel, fara detalii e aproape imposibil.

| rubennechifor explică (pentru anonim_4396):

Am auzit-o pe net de mult timp, am avut-o descărcată și pe telefon la momentul acela dar nu îmi mai aduc aminte alte detalii

| felixf a răspuns:

Cel mai simplu este sa iei cele 3 cuvinte si sa le introduci in google search, si sa vezi ce rezultate iti da... poti recunoaste mai bine melodia tu decat sa-ti caut eu 25 de titluri de melodii care sa nu aiba nici un sens pentru mine sau pentru tine. Sau mai poti cauta in lyrics acele cuvinte si sa vezi daca se potrivesc. Trebuie sa dai si limba... daca e engleza atunci poate fi "no to let" daca e in italiana este altceva si daca este duet trebuie si aia sa cunoastem.

| S417 a răspuns:

Zâââât!