| Valcea19 a întrebat:

Buna!
Mi-ar placea sa stiu cum pot sa fac sa intru intr-un grup de dans sau sa dansez muzica populara, chiar nu stiu cum sa fac...si de aceea am apelat de TPU pentru ca banuiesc ca majoritatea dintre voi chiar stiu si ma pot ajuta.
eu stiu sa dansez aproape orice dans. chiar nu imi e greu invat si foarte usor pe loc.
dar muzica populara.chiar imi place. in gen (stana izbasa, nicu paleru)... apropo: sa nu ma crededeti vreo baba, ha ha ca am doar 19 ani dar le am si eu cu muzica si chiar ma intereseaza sa ma bag la un dans popular!
multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| roxanikaroxanne a răspuns:

Eu am o trupa de dans si sunt din Constanta, dar nu dansam muzica populara...

| Valcea19 explică:

Eu pot dansa absolut orice.adica na vezihee hee chiar imi place dansultongue