| anonim_4396 a întrebat:

mi se zice ciuzzzy. intrebarea mea este daca cineva stie ce concursuri/festivale/spectacole accepta participanti fara profesor coordonator. eu nu am timp sa fac canto... fiind olimpica la fizica si incercand sa am numai 10... eu cant bine pentru o incepatoare. am cantat la sfarsit de an scolar pe scena.atat. va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| another_emo_girl a răspuns:

Ei bine, ciuzzzy, ai putea mai intai sa iei lectii de pe la profesorul/profesoara ta de muzicaa.pana la urma, e singura persoana care iti e cel mai la indemana pentru asta, nu? incearca sa vb cu el/ea pentru niste lectii in particular, iar daca este cazul iar parintii tai sunt de acord, contra cost. daca ai voce cu adevarat, el/ea iti va face cunostiinta cu persoane care te pot ajuta mult. sper ca ti-am fost de folos.succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi. mult. chiar este un sfat bun! nu m-am gandit la astahappy