| danielasisi a întrebat:

nu am email si as vrea sa joc jocul second life am incercat sa-mi fac si am pus un email si mi-a zis ca imi trimite prin email daca sunt de acord numai ca eu nu am email am doar o cerinta la cei care aveti email daca vreti sa ma ajutati dati-mi adresa de email a voastra o pun in chiestonarul acela astea de la second life iti trimit tie daca vrei sal joci si zici ca da de acord si zici da casa pot juca va rog ajutati-ma este foarte frumos jocul dau funda la cel care imi da email!

Răspuns Câştigător
| Antiseminte a răspuns:

Ai ID de mes? atunci ai si email;) intra pe www.mail.yahoo.com IDu si parola si succes :))))

5 răspunsuri:
| danielasisi explică:

Miai facut email? nu vream email!

| danielasisi explică:

Nu! acum poti sa stergi emailul nu vreau email!

| danielasisi explică:

Gata am terminat! mi-am facut tot si email si id si mess tot! mersi mult!

| Woodee a răspuns:

Ok: eu ti-am facut e-mail. e-mailul este:lifesecond29@yahoo.com Parola ti-o trimit printr-un mesaj privat pe TPU. Funda?

| NeXt_6616 a răspuns:

Dani cu tot respectu nu am inteles o iota din ce vrei tu, dar daca ai nevoie de emailu meu trimite-mi un mesaj