| manuelaaa a întrebat:

Nu de mult mi-am luat un telefon samsung f480 si il adorlove struck dar nu pot sa descarc muzica sau nimic pe el(sau de pe el pe calculator)deoarece nu merge cablul usb! Pe telefon imi arata ca este conectat la calculator, dar pe calculator nu apare nimic. CE SA FAC? 3 fundite pentru cine ma ajuta cu adevarat(adica inteleg cevalaughing ) 3 FUNDITE!

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Cumparati un card din ala ca usb-ul...scrie pe el bluetooth...merge f bine si costa in jur de 40 ronhappy baftahappy fundita?

| babykeykey a răspuns:

In primul rand ar trebui sa-ti arate si la telefon ceva de genu "mod usb" sau nu mai stiu cum... daca nu-ti merge asa si ai card de memorie, cumpara-ti un card reader si baga-l in calculator impreuna cu cardul de memorie...eu una asa fachappyBafta!

| ctnbaiat a răspuns:

Poate e defect cablul usb... mai bine i-ti cumperi un bluetooth pentru pc si asa i-ti poti pune muzica in tel.