| Căpșuni a întrebat:

Am un telefon nou "Samsung weve 575".
De ce cand vreau sa descarc o poza de pe telefon nu merge.am introdus cablul de date si in calculator si in telefon.imi arata ca este conectat dar in "my computer" nu imi apare nimica.sad
Stiti de ce?sad Si ce pot sa fac.ca sa pot descarca

Răspuns Câştigător
| Iov a răspuns:

Samsung WAVE 575. Lipsesc ceva drivere probabil, incearca sa le gasesti pe google.

2 răspunsuri:
| rapgirl123 a răspuns:

Cand bagi cablul, in telefon trebuie sa iti apara o lista si tu alegi "depanare USB" Apoi te duci in my computer si vezi ce te intereseaza

| Căpșuni explică (pentru rapgirl123):

Nu imi apare.cand bag cablul in telefon imi apare direct chestia.ca se conecteaza.si in my computer nu imi apare nimica sad