| kyton a întrebat:

nu stiti cine canta mel Anii de scoala? Cred ca asa e titlul.Am auzit-o mai demult la Radio Romania Actualitati. E un duet iar vocea masculina semana cu cea a lui Aurelian Temisan

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate te referi la Melodia "Ani de liceu", duetul Florin Bogardo cu Stela Enache, intra aici: http://cauta.trilulilu.ro/audio/ani%20de%20liceu si gasesti mai multe interpretari. Auditie placuta!

| coconut_2092 a răspuns:

Nu te referi la Ani De Liceu, nu? Care e cantata de Florin Bogardo si Stela Enache.

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Poate ani de liceu si o canta Stela Enache, Florin Bogardo